Co mówią nasi klienci

Kamila Kowalska

Polecam, fachowe wykonanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu, bez narażania klienta na zbędne koszta.

Marcin Bryk

Pełen profesjonalizm. Jakość czas realizacji oraz cena (w dzisiejszych czasach brzmi to dziwnie) natomiast tak podchodzą do klienta. Jak najbardziej POLECAM!!!

Adzik Adzik

Firma chyba jeszcze z innej epoki gdzie na pierwszym miejscu liczył się profesjonalizm i zadowolenie klienta a nie jak dziś spora część firemek traktujacych go jak idiotę, bankomat i frajera do oskubania z kasy. W odróżnieniu od konkurencji którą pogoniłem z budowy, w Rodarze rozumieją że fachowo i w rozsądnej cenie wykonana instalacja Smart Home to zadowolony klient czyli chodząca na własnych nogach reklama za darmo! Dobrali cały osprzęt, sterowniki, panele dotykowe itd. według naszych zachcianek. Żona gadżeciara jest w siódmym niebie ;o). Zamiast 100-tu puszek podtynkowych w domu z tradycyjnymi łącznikami, w każdym pokoju czy na korytarzach max. 1-2 wielokanałowe panele dotykowe spięte w sieć (podobno opatentowana nowość na rynku dostępna w Polsce tylko u nich) i to za ułamek ceny Grenton-a czy Chińskiego importu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Znajomi też wywalają gały. Prostota, funkcjonalność, pilot wielkości karty kredytowej a nie cegłówki, kolor podświetlenia do wyboru czy koloru ścian… Po prostu bajka.Tylko szkoda że samo nie zrobi jeszcze jajecznicy z cebulką na śniadanie ;o). Ktoś musiał sporo pogłówkować nad projektem. Starczy tego słodzenia im. Za reklamę mi nie zapłacili, chociaż w sumie… zaoszczędziłem u nich przecież sporo kasy i nerwów. Tak czy owak z czystym sumieniem polecam. Zwyczajnie warto zapłacić za sumiennie i profesjonalnie zrobioną robotę bez prób robienia z człowieka frajera.

Łukasz Wójtowicz

Jestem z zawodu automatykiem, sam mógłbym wykonać sobie instalację w domu ale z braku czasu postanowiłem wynająć firmę. Strzał był w „10”. Profesjonalne wykonanie instalacji porównywalne z układaniem przewodów w szafach elektrycznych maszyn produkcyjnych, gdzie widać wszystko na zewnątrz. Tutaj chłopaki wykonują profesjonalną, robotę mając świadomość, że i tak wszystko będzie przykryte tynkiem. Profesjonalne doradztwo, każdy może znaleźć kompromis pomiędzy nowoczesnością „bajerami” a swoją kieszenią.

Marcin Salwa

Wykonywali u mnie fotowoltaikę. Z trudnym zadaniem, ze względu na ukształtowanie dachu i licznych kominów świetnie sobie poradzili.

Marek Kołaczkiewicz

Świetni fachowcy, bardzo zgrany zespół, wszystko zrobili rewelacyjnie .Jestem bardzo zadowolony z fotowoltaiki i inteligentnego domu😉

Michał Wrona

Bardzo kompetentna i zgrana ekipa. Instalacja fotowoltaiczna wykonana z największą starannością z wysokiej klasy podzespołów. Bezproblemowy kontakt przed i po montażu. Robotę wykonali, uwagi przekazali, teren posprzątali. POLECAM.